Sports

Změny v nominaci: Pavlenku nahradil Mandous, povolán také Král | ReprezentaceNárodní tým se v pondělí sešel na hotelu NH Collection Prague. Už ve čtvrtek ho čeká zápas proti Švýcarsku, v neděli pak proti Španělsku. Obě utkání se budou hrát v Edenu a vstupenky jsou stále v prodeji na webu www.vstupenkyfotbal.cz. Následně odletí reprezentace k zápasům v Portugalsku a Španělsku.

„Jiří Pavlenka je bohužel nemocný, a tak jsme už na konci minulého týdne kontaktovali Aleše Mandouse,“ vysvětlil manažer a vedoucí reprezentace Tomáš Pešír změnu v nominaci.

Trenéři rovněž povolali Alexe Krále. Aktuálně tak má nominace čtyřiadvacet jmen včetně tří brankářů. Hlavní kouč Jaroslav Šilhavý navíc už avizoval, že pozvánku mohou dostat i někteří reprezentanti do jednadvaceti let, a to po jejich pátečním kvalifikačním zápase proti Anglii.

„Vytížení Alexe Krále ve West Hamu nebylo v uplynulé sezoně takové, jako bychom si my i Alex představovali. Ale víme, že tréninku dával o to víc. Navíc každý den trénoval s hráči, kteří skončili na sedmém místě nejkvalitnější ligy světa. Chceme ho vidět a mít ho dva týdny v týmu. O svém potenciálu nás v minulosti přesvědčil a všichni mu přejeme, aby pro něj další sezony byly úspěšnější, a tím pomohl i reprezentaci,“ vysvětlil trenér Jaroslav Šilhavý.

V pondělí čeká reprezentaci první trénink a příprava už začne směřovat ke čtvrtečnímu utkání proti Švýcarsku.

Informace o vstupenkách na domácí zápasy najdete ZDE, vše o tom, jak zakoupit vstupenky na zápasy v Portugalsku a Španělsku najdete ZDE.

 Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.