Sports

Úklidová četa na Spartě bez práce. Vzorní vikingové překvapili: Jako vždy


Mnoho sparťanských fanoušků odcházelo ve čtvrtek ze stadionu po remíze 0:0 s Vikingem v Konferenční lize zklamaných. Spokojení Norové si odvezli bod. A jejich fanoušci? Ve sparťanské aréně se zachovali jako příkladní hosté a stali se jedinými vítězi večera. Svůj sektor totiž po utkání uklidili a veškeré odpadky naskládali do igelitových pytlů. Členové úklidové čety v Generali areně kroutili hlavou. Něco podobného ještě nezažili.

Norští fanoušci pojali výjezd do Prahy se vším všudy. Odváží si zážitky z centra města, kde se před utkáním skupinově producírovali. Někteří z nich měli na hlavě typické vikingské helmy s rohy.

Před utkáním stihli také ochutnat pivo v jedné z proslulých pražských hospod u Fleků. Když pak shlédli, jak jejich tým srdnatě v defenzivním bloku ubojoval remízu 0:0, mohli být rozhodně spokojeni.

Bujaré oslavy? Jistě na ně došlo, ale před odchodem ze stadionu po sobě nejprve vyčistili protor, kde celý zápas jedli klobásy a popíjeli pivo. Posbírali totiž kelímky a tácky a nasoukali je do pěti igelitových pytlů. „Tohle jsme ještě neviděli,“ kroutili pak hlavami členové úklidové skupinky na Letné podle jednoho z fanoušků Vikingu. Ten sdílel příspěvek na Twitteru se slovy: „Jako obvykle. S pytli na odpadky jsme po sobě uklidili.“

Fotka pytlů a heslo „jdu uklidnit stadion“ pak zakončovalo sérii příběhů z výjezdu do Prahy na instagramové fanouškovské stránce Vikingoslo.

 

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.