Sports

U21: Tým doplnil Žambůrek, vstupenky na Anglii ještě zbývají | Reprezentace


V něm bude ve hře přímý postup na šampionát. „Lvíčata“ v pondělí v podvečer doplnil také Jan Žambůrek. Ten se k reprezentaci připojil poté, co v neděli večer ještě dohrával sezonu v dánské lize v barvách Viborgu.

Tým trenéra Jana Suchopárka je na jihu Čech už od soboty, mladí reprezentanti už směřují veškerou koncentraci ke klíčové bitvě kvalifikační mise, kterou hostí v pátek 3. června od 18:00 stadion Dynama České Budějovice. „Lvíčata“ již mají jistý postup do baráže o postup na ME, ale vítězství proti silné Anglii je udrží ve hře o vysněné první místo ve skupině.

Vstupenky na utkání jsou stále k dispozici. V předprodeji jich k pondělku zbývalo 1100, k zakoupení jsou na webu www.vstupenkyfotbal.cz v cenových kategoriích 150 a 250 korun.

Jednadvacítka bude od úterý pokračovat v další přípravě také se záložníkem Žambůrkem, stabilní oporou středu záložní řady. Ten v pondělí do Hluboké nad Vltavou dorazil ve výborné náladě. Jeho Viborg v závěrečném utkání play off dánské ligy porazil Aalborg po penaltové rozstřelu a zajistil si tak účast v příštím ročníku Evropské Konferenční ligy.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.