Sports

Semifinále odstartuje v pátek v Plzni. Zápas vysílá ČT sport Plus | FutsalTepličtí v letošní sezoně vyřadili Západočechy ve čtvrtfinále Poháru SFČR. Krátce po Lize mistrů vyhráli v Plzni 4:2. Jejich postup tehdy řídil Varela. Ligová bilance ale hovoří pro Interobal. Zápas v Teplicích skončil remízou 3:3. Ve vyrovnaném utkání Svarog vedl 3:2, ale remízu hostům vystřelil Lukáš Rešetár. Dva góly vstřelil Michal Seidler. 

Odveta v hale Lokomotiva uzavřela základní část. Plzeňští si po výhře 6:4 zajistili konečné druhé místo a předskočili tak svého soka. Dva góly v tomto utkání vstřelili Seidler, Rešetár i Künstner. 

Ve čtvrtfinále play off oba celky hladce postoupily 3:0 na zápasy. Plzeň vyřadila Liberec a Teplice vyprovodily Helas Brno. Nejproduktivnějšími hráči svých týmů v letošním play off jsou dvanáctibodový Michal Holý (PLZ) a sedmibodový Adriano (TEP). 

Ohlasy před prvním zápasem

Marek Kopecký (trenér Plzně): „Bude to s Teplicemi samozřejmě boj. První zápas bude velmi důležitý. Může se stát cokoliv, my se hlavně musíme dobře připravit. Budeme se soustředit sami na sebe a půjdeme do toho na tvrdo.“

Michal Hůla (brankář Svarog FC): “Po dlouhých třech týdnech startuje semifinále. Všichni se na první zápas moc těšíme. První zápas série bude velice důležitý a věřím, že předvedeme úplně jiný výkon než v posledním kole základní části a přivezeme si domů první bod.”

| SK Interobal Plzeň – Svarog FC Teplice

Pátek 20:00 | živě ČT sport PlusYouTubeTipsportSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.