Sports

Pekhart zakončil sezónu gólem a asistencí proti Cracovii | Soutěže

Pekhart se zapsal do statistik zápasu nejprve v prvním poločase, kdy dostal ve třiadvacáté minutě utkání žlutou kartu. V jednapadesáté minutě mu nejprve nebyl uznán gól pro ofsajd, devět minut po změně stran ale připravil úvodní branku pro Macieje Rosolka.

O dalších jedenáct minut později si našel správné místo v pokutovém území, Josué jej našel perfektním centrem z levé strany a Pekhart hlavou i s přispěním teče brankáře zvýšil na 2:0. V 74. minutě poté opustil hřiště, když jej nahradil Kapustka. Třetí trefu Lopese tak sledoval již ze střídačky. Legia zakončila sezónu výhrou 3:0 a skončila nakonec na 10. místě tabulky.

Tomáš Pekhart v tomto soutěžním ročníku zasáhl do 31 ligových utkání, ve kterých vstřelil 9 gólů, přidal jednu asistenci a šest žlutých karet.