Sports

OHLASY: Chomutov chce ukázat svou sílu a doma vyhrát | FutsalFK Kladno – FC Malibu Mladá Boleslav (PÁ 20:00)

Jaroslav Bílek (manažer Malibu): “Dokážu si představit tak devět lepších míst, kde bychom radši začínali novou sezonu. Na Kladně jsme podle mě nikdy ve druhé lize nebodovali. Hráči jsou ale natěšení a hladoví to změnit. Naděje nám navíc dává poslední vzájemné měření sil na naší palubovce.”

FC Baník Chomutov – Bohemians Praha 1905 (SO 19:00)

Jan Nejedlý (hráč Chomutova): “Věřím, že na první zápas v nové sezoně jsme připravení. S týmem nastupujeme společně už pár sezon, tak jsem přesvědčen, že prokážeme zkušenosti, které v 2. Futsal lize máme a předvedeme fanouškům futsal hodný jednoho z uchazečů o nejvyšší příčky. Povedlo se nám před sezonou i posílit a zkvalitnit tým. Všichni se nemůžeme dočkat, až to konečně vypukne a do utkání vstupujeme s jasným cílem. Vybojovat tři body a předvést kvalitní výkon!”

David Ploc (kapitán Bohemians): “Na start druhé ligy již netrpělivě čekáme a moc se těšíme. Naše letní příprava byla velmi náročná a doopravdy dlouhá, vzhledem k tomu, že jsme začínali v polovině července. Jsme sice bráni jako nováček soutěže, ale v týmu i přes velmi mladý věkový průměr máme mnoho hráčů, kteří několik let druhou ligu hráli a někteří se dokonce objevili i v nejvyšší futsalové soutěži. Právě díky tomu nastupujeme do druhé ligy s jasnými cíli a přáním, které asi úplně nováčci běžně na startu soutěže nemají. Chomutov bezpochyby vnímáme jako jednoho z konkurentů v boji o přední příčky. Je to klub, který je již tradičním druholigovým týmem pracujícím dobře s mládeží. Chomutov v minulé sezóně nastřílel 136 branek ve 22 utkáních, což značí útočnou kvalitu, na kterou se především naše obrana musí dobře připravit. Kvalitně posílili především Lukášem Krokem, na kterého si budeme muset dát velký pozor. Ke svému soupeři máme zdravý respekt, ale vzhledem ke kvalitě, kterou v týmu máme, chceme toto utkání jednoznačně vyhrát. Věřím, že to na druhou ligu bude velmi kvalitní utkání a že se fanoušci v hale budou dobře bavit.”

FC Jerigo 1994 Plzeň – Morgan Commando Teplice (SO 20:00)

Tomáš Pekník (asistent kapitána Jeriga): “Konečně se vrací 2. Futsal liga západ. Rozhodně se těšíme. Chtěli bychom navázat výkonnostně tam, kde jsme skončili a díky tomu se vlastně zachránili. Vím, že nás nečeká nic lehkého, ale když budeme zodpovědní jako na konci minulého ročníku, tak věřím, že body zůstanou doma.”

Ruda Jan (kapitán MGC Teplice): “Na sobotní zápas se těším a myslím, že jsme dobře připraveni. Z důvodu pracovních a rodinných povinností jsme požádali soupeře o odklad zápasu o 45 minut, bohužel nám nebylo vyhověno, a tak na zápas pojedeme v kombinované sestavě hráčů, kteří budou k dispozici. Určitě se na to nechceme vymlouvat, rozhodnutí soupeře chápeme a našim cílem jsou stále tři body z venku!”

Absolut Černý Dub – FK BOCA Chotěboř (NE 17:30)

Milan Staněk (hráč Absolutu): “První zápas nové sezony je tady a my se všichni těšíme, co přinese. Bohužel, kvůli rekonstrukci nemůžeme hrát v naši obvyklé hale, ale o výhru se určitě popereme i v azylu na Lokádě. Nikdo nechce odstartovat sezonu porážkou a jinak tomu není ani u nás. Věřím, že když k zápasu přistoupíme zodpovědně jako tomu bylo naposledy v poháru, máme šanci urvat vítězství a nechat si všechny body u nás na jihu.”

TJ FC Dalmach Turnov – FTZS Liberec B (NE 20:00)

Aleš Krejčík (předseda Turnova): “Čeká nás zajímavý souboj s libereckou omladinou. Určitě se můžeme těšit na rychlý a technický futsal. My však vsadíme na našeho oblíbeného “zanďoura” a uvidíme, kolik bodů zůstane v turnovské hale.”

Dominik Hořák (hráč FTZS Liberec B): “Víme, že nás v Turnově nečeká nic lehkého. Bude to hned těžký a tvrdý start soutěže, ale věřím, že jsme dobře připraveni. Pojedeme na Dalmach s odhodláním a chutí přivézt zpět tři body!”Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.