Sports

Liga mistrů, los ONLINE: Viktoria Plzeň a její možní soupeři


Fotbalisté Plzně překvapili českým titulem, nyní šokovali znovu. Postupem do základní skupiny Ligy mistrů. Po vyřazení Karabachu mají jistotu, že narazí na nejlepší kluby v Evropě. 32 klubů pro los základních skupin je jasných, takže je možné si tipnout, na jaké hvězdné soupeře může Bílkův tým narazit. Jasno bude ve čtvrtek po 18. hodině, kdy v Instanbulu proběhne losovací akt.

Pojďme si zkusit narýsovat skupinu snů… Real Madrid, Manchester City, AC Milán či Bayern Mnichov… Velká jména z prvního koše, který už má pevně dané složení, si proti Plzni v minulosti zahrála. Z tohoto pohledu by pro fanoušky mohlo být zajímavé narazit na Paris St. Germain. Neymar, Kylian Mbappé, Lionel Messi a další superhvězdy ve Štruncových sadech? To by byla bomba!

I ve druhém koši najdeme hodně těžkých vah. Pro Plzeň by mohla být zajímavá konfrontace s Liverpoolem. Poslední finalista Champions League patří pod vedením trenéra Jürgena Kloppa mezi globálně nejsledovanější týmy. A volba ze třetího koše? Velmi pikantní by bylo potkat Leverkusen, v němž působí české reprezentační duo Patrik Schick a Adam Hložek.

Ale lze si představit také méně nablýskanou variantu. Na Plzeň by mohla vyjít kombinace Frankfurt, Sevilla, Salcburk. I při takové možnosti by český mistr nebyl zdaleka favoritem na postup.

Ať to dopadne jakkoliv, fanoušci se mohou těšit na nezapomenutelné fotbalové bitvy.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.